Obszary działalności

Grupa Cyfrowy Polsat jest największym dostawcą zintegrowanych usług multimedialnych w Polsce. Jesteśmy liderem na rynku płatnej telewizji oraz jednym z wiodących operatorów telekomunikacyjnych w kraju. Zajmujemy także czołową pozycję na rynku prywatnych nadawców telewizyjnych pod względem oglądalności i udziału w rynku reklamy. Oferujemy kompleksowe usługi multimedialne zaprojektowane z myślą o całej rodzinie: usługi telefonii komórkowej i transmisji danych, dostęp do szerokopasmowego Internetu w technologii 2G/3G oraz LTE, płatną telewizję w technologii satelitarnej, naziemnej oraz internetowej. Już 5,9 miliona naszych klientów korzysta z 16,5 milionów aktywnych usług (RGU), z czego 75% to usługi kontraktowe.

 • Płatna telewizja

  Płatna telewizja

  Cyfrowy Polsat jest największym dostawcą płatnej telewizji w Polsce oraz czołową platformą satelitarną w Europie pod względem liczby klientów. 

  » Zobacz więcej
 • Telekomunikacja

  Telekomunikacja

  Świadczymy mobilne usługi telekomunikacyjne przede wszsytkim poprzez spółkę Polkomtel, jednego z wiodących polskich operatorów sieci mobilnych.

  » Zobacz więcej
 • Nadawanie i produkcja telewizyjna

  Nadawanie i produkcja telewizyjna

  Telewizja Polsat jest jedną z dwóch wiodących prywatnych grup telewizyjnych w Polsce pod względem przychodów i udziału w rynku reklamy.

  » Zobacz więcej
 • Wideo online

  Wideo online

  Serwis IPLA oferowany przez naszą Grupę jest liderem rynku dystrybucji treści programowych wideo w Internecie w Polsce, zarówno pod względem rodzajów kompatybilnych urządzeń końcowych, jak i pod względem ilości oferowanych treści.

  » Zobacz więcej
 • Usługi zintegrowane

  Usługi zintegrowane

  Grupa medialno-telekomunikacyjna Cyfrowy Polsat posiada wiodącą pozycję na rynku zintegrowanych usług multimedialnych w Polsce.

  » Zobacz więcej
Ostatnia aktualizacja 01.03.2016