Kontakt

Cyfrowy Polsat S.A.

Siedziba/Sekretariat spółki:
Cyfrowy Polsat S.A.
ul. Łubinowa 4a
03-878 Warszawa

e-mail: recepcja@cyfrowypolsat.pl
tel.: (22) 356 66 00, (22) 356 67 00
faks: (22) 356 60 03

Centrum Obsługi Klienta

www.cyfrowypolsat.pl
z telefonu stacjonarnego: 801 08 08 08
telefonu komórkowego: 699 00 2222, (22) 212 72 22
(opłata zgodna z taryfą operatora)

z tel. Cyfrowego Polsatu: 22 22
(w kraju - bezpłatnie; za granicą - zgodnie z cennikiem połączeń roamingowych)

Faks: (22) 356 66 77
email: kontakt@cyfrowypolsat.pl

Centralny Punkt Obsługi Klienta

Cyfrowy Polsat S.A.
ul. Łubinowa 4a
03-878 Warszawa

Czynny od pn. do pt. w godz. 8:00-17:00

Relacje Inwestorskie

Cyfrowy Polsat S.A.
ul. Łubinowa 4a
03-878 Warszawa
e-mail: ir@cyfrowypolsat.pl  
faks: (22) 356 60 03

Bartłomiej Drywa
Dyrektor ds. Relacji Inwestorskich
tel.: (22) 356 60 04
e-mail: bdrywa@cyfrowypolsat.pl

Grzegorz Para
tel.: (22) 426 85 62
e-mail: gpara@cyfrowypolsat.pl

Elżbieta Gieniusz
tel.: (22) 356 65 20
e-mail: egieniusz@cyfrowypolsat.pl

Agata Wiktorow-Sobczuk
tel.: (22) 337 93 14
e-mail: awiktorow@cyfrowypolsat.pl

Biuro Prasowe

Cyfrowy Polsat S.A.
ul. Łubinowa 4a
03-878 Warszawa
e-mail: biuroprasowe@cyfrowypolsat.pl
tel.: (22) 426 16 34, (22) 426 16 33
faks: (22) 356 60 03

Olga Zomer
Rzecznik Prasowy
e-mail: ozomer@cyfrowypolsat.pl
tel.: (22) 356 60 35/356 60 01
faks: (22) 356 60 03

 

Polkomtel Sp. z .o.o. / Plus

Siedziba/Sekretariat spółki:
Polkomtel Sp. z o.o.
ul. Konstruktorska 4
02-673 Warszawa

tel.: (22) 426 10 00, (22) 426 56 00
faks: (22) 426 01 03

Biuro Prasowe

e-mail: pr@plus.pl - kontakt z dziennikarzami

Sponsoring

e-mail: sponsoring@plus.pl - komunikacja dotycząca ofert sponsoringowych

Dział Obsługi Klienta

  • z dowolnego telefonu:

601 102 601

Koszt połączenia zgodny z taryfą operatora.

Zapraszamy
24 godziny na dobę
7 dni w tygodniu

  • Dla nowych klientów - porozmawiaj o ofercie PLUS

601 100 601

Koszt połączenia dla wszystkich klientów sieci Plus to 20 gr za całe połączenie. Koszt dla abonentów innych sieci, zgodnie z taryfą.

Zapraszamy od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00- 22:00.

 więcej: www.plus.pl/kontakt

 

Telewizja Polsat Sp. z o.o.

Siedziba/Sekretariat spółki:
Telewizja Polsat Sp. z o.o.
ul. Ostrobramska 77
04-175 Warszawa

tel.: (22) 514 40 00

Dział kontaktów z widzami

tel.: (22) 514 52 50

Polsat Media Biuro Reklamy

Polsat Media Biuro Reklamy Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
ul. Ostrobramska 77
04-175 Warszawa
tel.: (22) 514 53 00
faks: (22) 514 53 53

www.polsatmedia.pl
e-mail: sekretariat@polsatmedia.pl

Dystrybucja Kanałów Tematycznych dla Operatorów Kablowych

e-mail: dystrybucja@polsat.com.pl

Fundacja Polsat

ul. Ostrobramska 77
04-175 Warszawa
tel.: (22) 514 55 55
faks: (22) 514 47 30
www.fundacjapolsat.pl
e-mail: fundacja@polsat.com.pl  

 

Ostatnia aktualizacja 26.08.2016