Contact

Cyfrowy Polsat S.A.

Headquarters/ Reception Desk:
Cyfrowy Polsat S.A.
Łubinowa 4a
03-878 Warszawa

e-mail: recepcja@cyfrowypolsat.pl
Tel. (+48-22) 356 66 00, (22) 356 67 00
Fax (+48-22) 356 60 03

Investor Relations

Cyfrowy Polsat S.A.
Łubinowa 4a
03-878 Warszawa
e-mail: ir@cyfrowypolsat.pl  
Fax (+48-22) 356 60 03

Bartłomiej Drywa
Head of Investor Relations
Tel. (+48-22) 356 60 04
e-mail: bdrywa@cyfrowypolsat.pl

Grzegorz Para
Tel. (+48-22) 426 85 62
e-mail: gpara@cyfrowypolsat.pl

Elżbieta Gieniusz
Tel. (+48-22) 356 65 20
e-mail: egieniusz@cyfrowypolsat.pl

Agata Wiktorow-Sobczuk
Tel. (+48-22) 337 93 14
e-mail: awiktorow@cyfrowypolsat.pl

Press Office

Cyfrowy Polsat S.A.
Łubinowa 4a
03-878 Warszawa
e-mail: biuroprasowe@cyfrowypolsat.pl

Tel. tel.: (+48-22) 426 16 34, (+48-22) 426 16 33 
Fax (+48-22) 356 60 03

Olga Zomer
Spokesperson
e-mail: ozomer@cyfrowypolsat.pl
Tel. (+48-22) 356 60 35/356 60 01
Fax (+48-22) 356 60 03

 

Polkomtel Sp. z .o.o. / Plus

Headquarters/ Reception Desk:
Polkomtel Sp. z o.o.
Konstruktorska 4
02-673 Warszawa

Tel. (+48-22) 426 10 00, (+48-22) 426 56 00
Fax (+48-22) 426 01 03

Press Office

e-mail: pr@plus.pl

Sponsoring

e-mail: sponsoring@plus.pl

 

Telewizja Polsat Sp. z o.o.

Headquarters/ Reception Desk:
Telewizja Polsat Sp. z o.o.
Ostrobramska 77
04-175 Warszawa

Tel. (+48-22) 514 40 00

Polsat Media Biuro Reklamy (advertising office)

Polsat Media Biuro Reklamy Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
Ostrobramska 77
04-175 Warszawa

Tel. (+48-22) 514 53 00
Fax (+48-22) 514 53 53
www.polsatmedia.pl
e-mail: sekretariat@polsatmedia.pl

Polsat Foundation

Ostrobramska 77
04-175 Warszawa
Tel. (+48-22) 514 55 55
Fax (+48-22) 514 47 30
www.fundacjapolsat.pl
e-mail: fundacja@polsat.com.pl

 

Last updated 08/26/2016