Inne komunikaty

Weekendowe wieczory w Polsacie bezkonkurencyjne. Stacja liderem w grupie 4+

W czasie nadawania wiosennych nowości: „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, "The Story Of My Life. Historia naszego życia", „W rytmie serca” „Kabaret na Żywo” i „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” Telewizja Polsat jest liderem w paśmie 4+. W przypadku dwóch ostatnich programów zwycięża również w grupie 16-49. Weekendowe nowości Polsatu cieszą się ogromną sympatią widzów, od trzech tygodni przyciągając wysokie audytoria.

Polski
Ostatnia aktualizacja 19.03.2018

Wiosna 2018 w Telewizji Polsat

Wiosna 2018 w Polsacie upłynie pod znakiem miłości! W ramówce pojawią się aż trzy nowe programy, w których na pierwszym planie będzie miłość!  „Wyjdź za mnie” - to nowy reality show Polsatu, którego uczestnicy mają szansę odnaleźć tę drugą połówkę i udowodnić wszystkim, że zawsze warto wierzyć w miłość. Druga nowość to „Umów się ze mną. Take me out” -  światowy hit, który podbił już serca widzów w 30 krajach!

Polski
Ostatnia aktualizacja 28.02.2018

Nowy Plus Stacjonarny

Plus Stacjonarny to oparta na technologii GSM usługa telefonii stacjonarnej działającej do pół kilometra w strefie wyznaczonej przez klienta dostępna w dwóch planach taryfowych w opcji z telefonem lub bez.

Plus Stacjonarny to usługa polecana klientom szukającym telefonu do domu. Działa bez dodatkowego gniazdka i kabli w oparciu o technologię komórkową. Do karty SIM przypisany jest numer telefonu, który działa w promieniu 500 metrów od wskazanego adresu, czyli w strefie wyznaczonej przez klienta.

Polski
Ostatnia aktualizacja 19.02.2018

Nowe oferty Plusa, czyli prostota i elastyczność!

W Plusie oferty zmieniają się pod hasłem prostoty i elastyczności. W każdej ofercie są jasne i przejrzyste zasady – wszystko bez limitu, a do tego Internet. Teraz wybór jest prosty, a Klient może elastycznie tworzyć ofertę, z której korzysta.

Polski
Ostatnia aktualizacja 08.02.2018

Polsat przedłuża współpracę z FIVB i nabywa kolejne prawa siatkarskie

Wielka światowa siatkówka w reprezentacyjnym wydaniu tylko w Telewizji Polsat. Na mocy umowy zawartej między stacją, a Międzynarodową Federacją Piłki Siatkowej - FIVB, Telewizja Polsat przez najbliższych 7 lat będzie transmitowała najważniejszej siatkarskie wydarzenia o randze międzynarodowej. Stacja i kanały sportowe do końca sezonu 2024 roku pokażą 1500 meczów na najwyższym reprezentacyjnym poziomie, m.in. będą transmitować nowe rozgrywki: Siatkarską Ligę Narodów oraz Challenger Cup.

Polski
Ostatnia aktualizacja 29.01.2018

Plus i Cyfrowy Polsat wprowadzają nowy Zestaw Internetu Domowego 300. Obsługa LTE-Advanced i szybkość nawet do 300 Mb/s

Już w najbliższych dniach do oferty sieci Plus i Cyfrowego Polsatu trafi Zestaw Internetu Domowego 300. Jest to najnowsza generacja i kolejny etap rozwoju unikalnego na polskim rynku rozwiązania, które jest oferowane przez Grupę Cyfrowy Polsat z sukcesem od 2014 r. i zapewnia dostęp do szybkiego Internetu

Polski
Ostatnia aktualizacja 07.02.2018

Planowana strategiczna inwestycja Grupy Cyfrowy Polsat – zakup pakietu akcji spółki Netia. Nowe usługi, nowy rynek i wzmocnienie realizacji strategii operatora konwergentnego

Cyfrowy Polsat złożył zlecenia nabycia łącznie pakietu ok. 32% akcji spółki Netia od dwóch znaczących akcjonariuszy. Cena nabycia została ustalona na łączną kwotę 638,8 mln zł. Spółka zamierza też ogłosić wezwanie w celu osiągnięcia udziału wynoszącego nie więcej niż 66% ogólnej liczby głosów na WZA Netii. Grupa Cyfrowy Polsat, największa polska prywatna firma, zbudowana w oparciu o polski kapitał, zrealizuje tym samym kolejną strategiczną inwestycję mającą na celu dalszy rozwój oferty multiplay i wzmocnienie realizacji strategii operatora konwergentnego.

Polski
Ostatnia aktualizacja 04.12.2017

Strony

Subscribe to RSS - Inne komunikaty