Inne komunikaty

Wystartowało nowe studio „Wydarzeń” i Polsat News

Nowoczesne rozwiązania, gruntowna modernizacja i jeszcze większe możliwości. „Wydarzenia” i Polsat News rozpoczęły nadawanie nowej oferty programowej z nowego studia.

Studio „Wydarzeń” i Polsat News powstawało od lipca. Gruntownej modernizacji poddano przestrzeń studyjną, całość multimediów wyświetlających grafikę oprawową oraz infografiki. Wprowadzono również w pełni zautomatyzowaną pracę kamer studyjnych.

Polski
Ostatnia aktualizacja 02.10.2018

Telewizja Polsat wprowadza sprzedaż w abonamencie zezwoleń na publiczne odtwarzanie wydarzeń sportowych

Oferta sprzedaży zezwoleń w abonamencie to nowy sposób dystrybucji zezwoleń na publiczne odtwarzanie wydarzeń sportowych, do których Grupa Polsat posiada prawa. W jego ramach  nabywcy będą mogli skorzystać z szerokiej oferty sportowej w ramach dostępnych Pakietów.

Polski
Ostatnia aktualizacja 26.09.2018

Nowe dekodery EVOBOX HD i EVOBOX LITE w ofercie Cyfrowego Polsatu

Oferta Cyfrowego Polsatu wzbogaciła się o nowe dekodery do odbioru cyfrowej telewizji satelitarnej. EVOBOX LITE i EVOBOX HD to kolejne wysokiej klasy urządzenia HD z rodziny dekoderów EVOBOX, które łączą nowoczesny design z prostą, intuicyjną obsługą oraz łatwym dostępem do serwisów multimedialnych − Cyfrowy Polsat GO i HBO GO – zawierających tysiące materiałów VOD.

Polski
Ostatnia aktualizacja 18.09.2018

Jesień 2018 w Telewizji Polsat

Jesień w Telewizji Polsat zapowiada się imponująco! Aż cztery zupełnie nowe programy, które już okazały się hitami poza naszymi granicami. Polsat zaprasza do świata tańca, czyli amerykańskiego formatu wymyślonego przez Jennifer Lopez – „World of Dance”. Wybierzemy się także w bardzo daleką, pełną przygód podróż i z fantastycznymi dżentelmenami zwiedzimy Japonię, Koreę i Indonezję, bo „Lepiej późno niż wcale”. Pośpiewamy największe hity  razem z uczestnikami i aż setką jurorów w brytyjskim telewizyjnym przeboju „Śpiewajmy razem. All Together Now”.

Polski
Ostatnia aktualizacja 28.08.2018

Netia: internet i TV z Ligą Mistrzów UEFA do końca roku bez opłat!

Netia wprowadza nową ofertę promocyjnych pakietów z szybkim, światłowodowym dostępem do internetu, aż do 900 Mb/s i usługami telewizyjnymi z dostępem na żywo do meczów Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA, w rewelacyjnie niskich cenach. Oferty są dostępne zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów. 

Polski
Ostatnia aktualizacja 13.08.2018

Netia: światłowód w domach jednorodzinnych

Netia wprowadza nową ofertę światłowodowego dostępu do internetu do 900 Mb/s i pakietów z TV dla mieszkańców domów jednorodzinnych. Nowe oferty są dostępne również z rabatem smartDOM dla klientów Grupy Cyfrowy Polsat, której Netia jest częścią.

Polski
Ostatnia aktualizacja 10.08.2018

Mistrzowskie emocje w cenie abonamentu! Liga Mistrzów UEFA i Liga Europy UEFA w specjalnych promocjach w Plusie!

Mistrzowskie emocje w cenie abonamentu!

Liga Mistrzów UEFA i Liga Europy UEFA w specjalnych promocjach w Plusie! 

Polski
Ostatnia aktualizacja 02.07.2018

Ponad 600 Mb/s w sieci LTE Plus Advanced! Testy z użyciem nowoczesnych smartfonów i platformy Nokia AirScale. Agregacja 55 MHz w czterech pasmach wraz modulacją 256 QAM i MIMO 4x4

Grupa Cyfrowy Polsat wdrożyła kolejne rozwiązania w technologii

Polski
Ostatnia aktualizacja 22.06.2018

Strony

Subscribe to RSS - Inne komunikaty